Elliott / Loggas / My Sweet Pussycat / Scorpions/
Undercroft Guardians Proxy / My Dragon/

Vše zatím v rekonstrukci. :))

AoI.

28. listopadu 2012 v 19:07 | Akira |  Overnight Academy

Na chyby a překlepy nekoukám...

Akademie Overnight I. Lidé, kterým se raději vyhni

Dřív, než poprvé vstoupil do nové školy si venku ve stínu stromu zapálil a čekal. Brzy se osoba, kterou očekával, objevila u vchodu a svižným krokem si to k němu mířila. Odhodil nedopalek na zem a šel mu naproti. Blonďáček se na něj už z dálky vesele zubil.
,,Pár let jsme se neviděli." usmíval se a oči mu vesele jiskřily. Kath si ho prohlédnul. Vlasy měl světle blonďaté a na několika místech připnuté ozdobnými sponkami. a oči mu barvou přecházely ze světle modré, až do šedé. Celkově byl malé a hodně štíhlé postavy. Svými jemnými rysy vypadal spíše, jako dívka. Na sobě měl černé tričko a černé rifle s úženými nohavicemi. Zápěstí mu zdobila spousta černých náramků a prsty mnoho hezkých drobných prstýnku a na krku se mu houpal dlouhý tenký řetízek s přívěškem znaku míru. Kath sledal, že se jeho přítel, kterého několik let neviděl, vůbec nezměnil.
,,Vypadáš pořád stejně, Tracey." zamumlal Kath s další cigaretou mezi rty a snažil se ji zapálil.
,,Za to ty působíš jinak." zasmál se Trace. Byl Kathovým momentálním vzhledem docela zaražený. Oproti němu byl vysoký, postavou akorát, vystouplé lícní kosti a ostřejší rysy. Vlasy měl krátké v barvě oříškové čokolády, byly rozchuchané a po levé straně obličeje si nechal narůst několik dlouhých pramenů. Levé oko mu zakrývala ofina s neupravených vlasů. Trace pamatoval doby, kdy nebyl Kath takhle vysoký a vlasy měl hodně krátké a chodil upravený. Vždy se usmíval a hodně mluvil. Teď byl zamlklý a uzavřený. Zdálo se, že mluvícího blonďáčka ani nevnímá.Trace si povzdechnul a drze mu cigaretu ukradnul, hodil na zem a dupnul na ni. Nijak ho nevzrušoval Kathův zamračený výraz. Ignoroval ho a místo toho se mile usmál.
,,Pojď, ukážu ti město a nepřímo představím lidi, kterým by jsi se měl radši vyhnout." drapnul ho za rukáv a táhnul směrem k městu. Trace si hrál na průvodce, zatímco Kath se nezaujatě rozhlížel. Pak do něj Trace šťouchnul a někam ho natočil.
,,Tamtenc blondýn je Carol. Je z 3C. Až s ním budeš mluvit, příde ti v pohodě, jen mu nevěř ani slovo. Je to prolhaná bitch." informoval ho a táhnul ke stánku se zmrzlinou. Dvě koupil a už ho táhnul k jednomu stolu.
,,Ten za stánkem..." naklonil se k němu šeptem. "2A, Rokudo. Je v pohodě a milej, když se mu ale na oči dostane krev, nepřál bych ti ho potkat." mluvil a po očku Rokuda sledoval. Kluk s netradičně obarvenými vlasy - na tyrkysovou zeleň a zelenýma očima se vesele usmíval na všechny zákazníky. Když zmrzlinu dojedli, už ho táhnul zase někam jinam. Nebyli venku ani půl hodiny a Kath byl z jeho hyperaktivity už unavený a trochu otrávený. Když Trace viděl, že si Kath zapaluje od jejich cesty městem už asi třetí cigaretu, drcnul do něj loktem.
,,Nebudu tě tu tahat dlouho." řekl, pak se zarazil a někam nenápadně ukázal.
,,Ta hnědovlasá holka s tim klukem je Riana, 3A. Riana... je prostě Riana, je v klidu, odkud jí nenaštveš, což je celkem snadný. Jseš chlap, tak se od ní drž dál už jen kvůli němu, Theirovi." varoval ho. ,,Když už jsem u tohohle, vyhni se i holce - vlastně klukovi Jacemu - toho hned poznáš, vypadá úplně jako holka a má růžový vlasy. Je trochu šílenej a jeho gayskej přítel je magor. Super dvojka." poznamenal nakonec. Přešli na přechod. Když přešli na druhej chodník, prohnala se jim za zády bílá motorka.
,,To byl náš roztomiloučkej prvnáček Tyress. Je to malej dábel z áčka. A to už je odtud asi všechno, se zbytkem se asi setkáš, až ve škole, všichni jsou teď jaksi někde zalezlý." uchechtnul se. Kath si očividně oddechl, což Traceho rozesmálo. Potom ho doprovodil zpět ke škole. Kath nebyl ve městě dlouho a tohle bylo jediné místo, od kterého zatím trefil domů.
,,Jdeš domů?" zeptal se Kath. Trace chtěl odpovědět, pak si ale něčeho všimnul a zarazil se.
,,Co je?" nechápal Kath. Trace mu posunky naznačil, že má být zticha. Kath se zamračil a chtěl něco odseknout, když uslyšel kroky a kolem něj prošla dlouhovlasá dívka. Ve tváři měla takový divný výraz. Hned, co se bezpečně vzdálila se Trace ke Kathovi naklonil.
,,Tak teď, jsi kámo viděl někoho, komu, když ho uvidíš, by ses měl vyhejbat velkym obloukem. Je to Akira z 3F. Ať už tu stropíš jakejkoliv průser, jsem schopnej ho za tebe vyžehlit, ale jestli se dostaneš do křížku s ní, jseš mrtvej."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rena Stirk -> Ria. Rena Stirk -> Ria. | Web | 28. listopadu 2012 v 19:47 | Reagovat

nice.. piš dál :DD Theira ♥

2 Ewilan Ewilan | Web | 28. listopadu 2012 v 20:14 | Reagovat

to vypada dobre xDD dalsi xD

3 Dufy Dufy | Web | 28. listopadu 2012 v 21:03 | Reagovat

vypadá to dobře..ale..jdeš ještě na skype?

4 Zef Zef | 9. prosince 2012 v 19:42 | Reagovat

Epic :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.