Elliott / Loggas / My Sweet Pussycat / Scorpions/
Undercroft Guardians Proxy / My Dragon/

Vše zatím v rekonstrukci. :))

New Stories?

28. listopadu 2012 v 16:55 | Akira

Myslela jsem, že bych začla psát ještě něco dalšího s really people, než jen Sleeping Forest.
Mrkněte. :)


1) Akademie Overnight

Ukázka by mohla působit, jako že se jedná o yaoi, ale není. V příběhu bude pouze mnoho rozvedených popisů a ňuňu chlapců.

Fantasy, školní život

Ukázka:


Dřív, než vstoupil poprvé do nové školy si venku ve stínu stromu zapálil a čekal. Brzy se osoba, kterou očekával, objevila u vchodu a svižným krokem si to k němu mířila. Odhodil nedopalek na zem a šel mu naproti. Blonďáček se na něj už z dálky vesele zubil.
,,Pár let jsme se neviděli." usmíval se a oči mu vesele jiskřily. Kath si ho prohlédnul. Vlasy měl světle blonďaté a na několika místech připnuté ozdobnými sponkami a oči mu barvou přecházely ze světle modré, až do šedé. Celkově byl malé a hodně štíhlé postavy. Svými jemnými rysy vypadal spíše, jako dívka. Na sobě měl černé tričko a černé rifle se zúženými nohavicemi. Obě zápěstí mu zdobila spousta černých náramků a prsty mnoho hezkých drobných prstýnků a na krku se mu houpal dlouhý tenký řetízek s přívěškem znaku míru. Kath shledal, že se jeho přítel, kterého několik let neviděl, vůbec nezměnil.
,,Vypadáš pořád stejně, Tracey." zamumlal Kath s další cigaretou mezi rty a snažil se ji zapálil.
,,Za to ty působíš jinak." zasmál se Trace. Byl Kathovým momentálním vzhledem docela zaražený. Oproti němu byl vysoký, postavou akorát, vystouplé lícní kosti a ostřejší rysy. Vlasy měl krátké v barvě oříškové čokolády, byly rozchuchané a po levé straně obličeji si nechal narůst několik dlouhých pramenů. Levé oko mu zakrývala ofina z neupravených vlasů. Trace pamatoval doby, kdy nebyl Kath takhle vysoký a vlasy měl hodně krátké a chodil upravený. Vždy se usmíval a hodně mluvil. Teď byl zamlklý a uzavřený. Zdálo se, že mluvícího blonďáčka ani nevnímá. Trace si povzdechnul a drze mu cigaretu ukradnul, hodil na zem a dupnul na ni. Nijak ho nevrušuval Kathův zamračený výraz. Ignoroval ho a místo toho se mile usmál.
,,Pojď ukážu ti město a nepřímo představím lidi, kterým by jsi se měl radši vyhnout."

Kdo by tam chtěl být:

2) Reulatte Ragge

Pamatujete, jak jsem vás kdysi dusila dotazníkem k téhle povídce? Přemýšlela jsem, že se k ní vrátím.

Realita a komedie

Ukázka:

,,Néé..." vydechla jsem a komicky vykulila oči. Tělo se mi zhouplo dozadu a měli jsme z fleku na zemi nálepku jednoho handicapovanýho retarda.
,,Vidím velbloudy... Proč maj velbloudi kozy vzadu?" zamumlala jsem po té ráně do hlavy a oni se na mě nechápavě podívali. Jo, nebejt debil? Buďte mi vděčný, bez blbců by na Zemi nebyla žádná prdel... A to se ani nesnažím. Nějak jsem se zakoukala do stropu a stále se válela ropláclá na zemi, jak namočená houba.
,,Co to děláš?" zeptal se mě Ali.
,,Opaluju se." informovala jsem ho.
,,Ve škole na zemi?" nechápal. Kdo taky jo...
,,A taky přemýšlím." ze mě lezou někdy tak absurdní kecy...
,,A nebolí to moc, Aki?"

-> Info od lidí, co v tom kdysi chtěli bejt, mám, takže nepotřebuji, jen kdyby se chtěl někdo přidat. :) Pamatuju, že se mi zapisovala Ria, Ewilan a Zef a vím, že ještě někdo, ale... fakt netuším, kdo to byl. :D V dotazníku jsou napsané kontakty na mě, tak se kdyžtak ozvěte. :)

S pozdravem, Akira. :3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Konan-chan Konan-chan | Web | 3. prosince 2012 v 19:36 | Reagovat

Zní mi to zajímavě xD asi si vypracuji profil podle tvého zadání x) xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.