Elliott / Loggas / My Sweet Pussycat / Scorpions/
Undercroft Guardians Proxy / My Dragon/

Vše zatím v rekonstrukci. :))

Sf 2x4

27. listopadu 2012 v 17:14 | Akira |  Sleeping Forest 2


Chyby už nehledám...

Spící les, kapitola 4. Mikael a hraničář

,,Takže tu máme: jednoho duševně labilního šíleného vraha, jednoho z Mikaelova plémě, naši zrádnou a úskočnou kámošku Coru a prázdno v hlavě. Co myslíš, brácho? Jsme na tom docela dobře, ne?" řekl sarkasticky Ariel a táhnul figurkou.
,,A až dorazí obě strany..." táhnul Joel. Ariel se zarazil.
,,A nebudeme trochu v hajzlu, bráško?" řekl a udělal protitah královnou.
,,Je otázka, co znamená být v hajzlu. Jestli nás zabije oživlej a sebedestruktivní les nebo první Mikealův potomek. Nebo to taky můžou bejt oni." odpověděl Joel a dal šach.
,,Dneska vedu."
,,Poprvý a naposled."
,,Si nefandi."
,,A co když Drake opravdu dorazí?"
,,Stejně vyhraju. Je Alainovo alter ego. Prostě příde a zabije nás." pokrčil rameny.
,,Máš znovu šach bráško. Možná by jsme se do boje mezi Mikaelem a hraničáři neměli plést." nevědomky ztišil Joel hlas. "Znám Coru moc dobře, víš, jak jsme to spolu mívali. Po něčem jde. To něco je u nás a jakmile to najde, odejde si dělat svoje, aniž by nás do toho zapletla. Jednou už to tu bylo..."
,,To nemyslíš vážně... Na stranu Cory se nepřidám, ale nenechám se zabít lesem. Radši si nechám vrazit kůl do těla od ní. Nezájem, že od nás něco chce, ale jinak se do toho nesmíme zapojovat." řekl suše Ariel.
,,Další otázka je, co chce dělat. Nepřiznala to, my ale víme, že když slábne pečeť, slábne i ona. Za to vůbec netuším, proč by mohla jít za námi. Všechny vražedný krámy jsou zničený... Mikealovo plémě je skupina lidí, co se nemůže nijak zvětšit v počtu. Můžou z lidí jen tvořit upíry, jako jsme mi a stejný jako ti, co proměníme my a další normální upíři. Nerad to přiznávám, kdybychom se ale zapletli do toho boje..." táhnul a dal šach mat.
,,Nejspíš chcípnem... Jak je možný, že jsem prohrál?" zaškubalo Arielovi ve tváři. Pak se v křesle líně rozvalil. V místnosti nastalo podivné ticho. Když se na Ariel na Joela podíval, byl v bratrově tváři podivný zaražený výraz.
,,Hej Arieli... tohle je tvoje?" promluvil Joel, než se stihl zeptat a ukázal mu drobný stříbrný prstýnek.
,,Vidím ho prvně, kde jsi to vzal?" zeptal se. Zarazil ho Joelův zvláštní výraz.
,,Najednou se mi objevil v kapse..." zašeptal a prohlédl si ho. Pak ho Arielovi hodil. ,,Cítíš to?" zeptal se. Ariel se po dotyku s prstenem zachvěl.
,,Znovu ta bolest, ale silnější." zamumlal a položil ho na stůl. Jako by mu hlavou probleskla vzpomínka. Chvíli zůstal ztuhle sedět.
,,Arieli..?"
,,Něco mě volá..." řekl divným omámeným hlasem. Pak se zvedl a vytratil. Joel si schoval prsten zpět do kapsy a nechápavě vyrazil za ním.

,,Denver, Allison, i těla rodiny Wardů jsou bezpečně ukrytá. Co budeš teď dělat?" zeptala se čarodějka druhé dívky. Seděly na jedné z laviček z parku. Modrooká dívka přemýšlela o svém dalším tahu. Ve tváři se jí objevil úšklebek.
,,Něco šílenýho." odpověděla. Její škleb jí ale zamrzl v tváři. Čarodějka se zamračila.
,,Co je?" otočila se stejným směrem. Uviděla dva muže s téměř totožnou tváří. Ten co jim byl blíž měl ale vlasy bílé, ve slunci skoro stříbrné a ten druhý temně černé. ,,Znáš je?" otázala se šeptem. Ona ji ale ignorovala a vstala. Všimli si jí a jejich krok se stočil k ní. Kousek od nich spatřila postavu starší dámy. Její vlasy byly kudrnaté a šedivé. Pomalu se o berličce procházela po cestě a okolí příliš nevnímala. Černovláska se podívala nejdřív na ně a potom se zašklebila a zaútočila na ni. Chtěli jí pomoct, ale stála za ní a prokousnutý zápěstí jí cpala do úst a stará žena se napila její krve. V Joelově tváře se objevilo zděšení. Když dopadla mrtvá na zem, přiskočil k ní. Její přeměna na upíra už začala. Nenávistně vzhlédl. Starou paní totiž znal, neměl ale dávno tušení odkud vůbec.
,,Proč jsi to udělala?" zasyšel chladně. Vedle něj se postavil Ariel a též osobu probodával nepříjemným pohledem. Zašklebila se. Měla chorobnou chuť ubližovat.
,,Jak se asi bude cítit, když bude žít navěky jako staroučká bábinka? Chci to vidět." jazykem si olízla rty.
,,Co jseš zač?" promluvil Ariel. Ani jeden nevěděl, co si myslet. Coře byla opravdu hodně podobná, ale ani zdaleka to nebyla ona. Hlas téhle dívky byl melodičtější. I její obličej by byl krásnější, kdyby na něm nebyla malba samotné šílenosti. Rozesmála se zvonivým smíchem. Joel sebou trhnul. Měl pocit, jako by ten smích kdysi dávno už slyšel. Hodněkrát slyšel. Ariel měl podobný pocit.
,,I když vám to řeknu, k čemu vám to bude? Moje ambice nezjistíte. Co to, co jsem obnáší? Nezakusíte tím mojí sílu. Co kdybych vás místo toho zabila? Vaše rodina se taky skládala z lovců upírů. Vyhladím tím i zbytek Raissových potomků." sladce se usmívala. Ozval se výstřel a v jejím těle se zahryzla stříbrná kulka. Trochu se zakymácela a otočila se po útočníkovi. Stál tam černovlasý kluk s očima stejně modrýma, jako ona. I jejich výraz byl podobný. V natažené paži měl černou pistoli, kterou na ní mířil.
,,Nedělej zbytečný věci, krávo. Jinak Cora musí prominout, kdyby mi náhodou sjel prst..." ve tváři měl infaltilní úsměv. Tělo staré paní sebou začalo škubat. Joel se k ní vrhnul.
,,Mes." zašeptal, když se jí otevřely oči. Byly rudé, lačnily po krvi.
,,Joeli... co se mi stalo?" zašeptala. Usyknul a pomohl ji se postavit. Zadíval se jí do očí a její výraz byl náhle stejně klidný, jako by se nic nestalo a ona se pouze na své procházce zastavila ke krátkému odpočinku. Stářím pochroumané tělo jí zůstalo, proto chvíli trvalo, než se zadýchaně postavila a on jí podal berli. Dívka se milounce usmála.
,,Ale Arte, jen se bavím, plán ničím nekazím." namítla úsměvně a zmizela mu z očí. Náhle stála přímo u Mes. Ani jeden z bratrů nestihl reagovat. Jednou rukou Joela odrazila a druhá se rázem vymrštila nepostřehnutelnou rychlostí. Vystříkla krev a hlava stařičké Mes se ještě moment kutálela po zemi. Kdyby Ariel Joela nezadržel, vrhnul by se po té dívce, co se na to, co udělala jsen labužnicky usmívala a olizovala si prsty.
,,Škoda, měla jsem s ní nějaké plány,... je nuda zbavovat upíra ovlivnění." řekla.
,,Proč si to udělala, zatraceně?!" zařval Joel. Ignorovala ho. Otočila se na Arcitu.
,,Kdybych chtěla sabotovat Mikaela, vypadalo by to asi tak, že se ihned seberu a oznámím hraničářům Cořinu polohu. On si s ní rád popovídá." zasyčela. Poraženě sklonil zbraň.
,,Ty víš, kde jsou?" přikývla a tajemně se ušklíbala.
,,A taky vím, jak zabít nového zaklínače." řekla a stála teď přímo před ním. Vytáhla si kulku ze zad a s rychlostí, kterou nečekal mu jí zabodla do čela. V bezvědomí se skácel na zem. ,,To ona ale nemusí vědět." usykla, ještě jednou se otočila na bratry, než se vypařila, stejně jako čarodějka, která dosud všechno nehnutě sledovala.

Vzkazy: nic

Otázka: nic
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rena Stirk -> Ria. Rena Stirk -> Ria. | Web | 27. listopadu 2012 v 17:32 | Reagovat

Takže to určitě bude Areli, že jo?:D To bylo první co mě napadlo, ale to už jsem psala... samozřejmě se nejspíš pletu... Je mi Mes fakt líto, tos nemusela. :(

2 Ewilan Ewilan | Web | 27. listopadu 2012 v 19:41 | Reagovat

začíná to být čím dál zamotanější xD ale dobrý ;) pokračuj, chci to pochopit xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.