Elliott / Loggas / My Sweet Pussycat / Scorpions/
Undercroft Guardians Proxy / My Dragon/

Vše zatím v rekonstrukci. :))

Sf 2x2

25. listopadu 2012 v 17:55 | Akira |  Sleeping Forest 2

Věnováný díl Rie a Ewilan. Užijte si to holky. :)


Spící les 2, kapitola 2. Vražedná rozkoš

Vevnitř bylo větší šero, než venku. Stejně ale viděla jejich výrazy. Postava se zářivýma modrýma očima schovaná ve stínech. Nemohla se dočkat, až se budou svíjet ve smrtelné agónii pod jejíma rukama. Slyšela jejich rychle bušící srdce. Chtěla je držet a rozdrtit v rukách. Hlad jí svíral žaludek a jen silná vůle ji ještě držela v ústraní. Nějakou dobu, už je v domě hravě naháněla, teď se schovávala ve stínu a vyčkávala. Už chtěla zaútočit a nakrmit se. Její vražedný záměr ale cosi přerušilo. Vstup nové osoby do místnosti. Zdálo se, že se ti lidé znají. Zaposlouchala se do rozhovoru.
,,Ahoj mami, ahoj tati." řekla příchozí. Byla z ní cítit čarodějná síla, jako z toho muže.
,,Eino." vydechla žena a šla k ní blíž, ale ruka, kterou se ke své dceři natahovala se odtrhla od jejího těla a spadla na zem. Žena zaječela a upadla. Svíjela se na zemi v bolestech. Všude kolem byla rudá krev. Pro schovanou postavu to bylo už nevydržitelné. Vyšla ven z úkrytů a jen jí šíleností cukaly koutky. Příchozí čarodějka si jí všimla. Byla to vysoká černovlasá dívka. Na sobě měla hodně krátké upnuté černé šaty. Na krku jí visel nepřehlédnutelný bílý kříž. Čarodějnici zarazily její nadpřirozeně modré oči.
,,Co jsi zač? Upír?" udělala krok dozadu. Postava se jen nehezky zašklebila, přičemž se odhalily dlouhé tesáky.
,,Něco na ten způsob." odpověděla. Její hlas byl krásný, ale plný šílenosi. Pach krve a předzvěsti smrti již prosicoval celou místnost.
,,Takže hybrid?" otázala se znovu a zadívala se do modrých očí. Po zádech jí přejel mráz a na kratičký moment pocítila ukrutný strach, přestože veděla, že se vůbec bát nikoho a ničeho nemusí. Chránila ji temná klatba.
,,Hej au, to byla urážka nebo hodně blbá otázka?" zaškubalo černovlásce hněvivě v tváři.
,,Tak co jsi?" vyptávala se dál čarodějnice už naprosto ignorující křičející matku a otce u ní klečícího, který se kouzlem snažil zastavit krvácení z pahýlu od useknuté paže.
,,Dobrá, vyhrálas jsi. Přenechám ti jejich zabití, ale vynechejme filozofování o mý existenci, ano?" usykla. ,,Budu se dívat a nechám si zbytek." zakončila svá slova ušklebkem.
,,Zbytek? Tebe se zbavím taky." mile se usmála čarodějka. ,,Do Spícího lesa jsme se nastěhovali teprve nedávno. Jsme novomanželé, šťastný pár. Nenechám si naše klidné žití tady zkazit nečím, co-" nestihla to doříct. O sekundu později ležela mrtvá na zemi s hlavou v nepřirozeném úhlu. Černovlasá dívka se otočila k muži. Během chvilky stála u něj a hltavě se mu zakousla do krku.
Hlavou jí náhle projela skřípavá bolest. Pustila tělo a chytila se za spánky. Uslyšela kroky a vzhlédla. Nad ní stála ta čarodějka, které ani ne před dvěmi minutami zlomila krk a vaz.
,,Taky nejsem jen tak někdo." ušklíbla se a ukončila kouzlo. Pak se otočila ke svým rodičům, natáhla k matce paži s rozevřenými prsty. Muž se chtěl připravit na protiútok, ale na něj ztratil příliš mnoho krve. Potichu mumlal zaklínadlo. Nic se ale nedělo.
,,Tohle je moje pomsta za všechno, co jste mi udělali." zavrčela a stiskla dlaň v pěst. Z úst její matky se vyhrnula spousta krve a kousky nestráveného jídla." vlasy čarodějky teď byly bílé a trčely z nich dva malé růžky po stranách, kousek nad lehce zaspičatěnýma ušima. Vražedně se usmála.
,,To byl žaludek a tlustý střevo. Teď ledviny." řekla. Roztáhla prsty a znovu je sevřela. Žena opět zaječela, když se jí další orgány v těle roztrhaly na kousky. Nevěděla, zda si dřív držet prudce krvácející ruku nebo svírat břicho.
,,Eino, prosím přestaň s tím. Prosím odpusť mi, omlouvám se za všechno. Prosím, prosím!" křičela. Einy výraz se ale neměnil.
,,Támhle ti umírá tvůj miláček, kterej v tom jel a pořád jede s tebou. Snažíš se vykoupit jen sebe? Zkurvená mrcho. Mimochodem vím, že jsi ho podváděla, jednou to byl dokonce vlkodlak. To byla odvaha." sladce se usmála. ,,To nepůjde." řekla a magií jí utrhla druhou ruku. Druhá postava v místnosti, která též cítila smrtonostný chtíč to sledovala s dokořán rozevřenýma a úžaslýma očima. Dívala se, jak se muž trochu vzpamatoval a teď se pomalu sunul k bolestí ječící ženě. Sledovala s radostí a potěšením, jak ti lidé trpí a pomalu bolestivě umírají. Byla to i její pomsta, jejíž počátek byl velice daleko v minulosti.
,,Ne tak rychle." s úsměvem ho zastavila kopem do hlavy, rozbila mu jím lebku. Už se nepohnul. Ryk utichnul a ona vzhlédla.
,,Skončila jsi... Trochu jsem ti vypomohla." ušklíbla se.
,,Je mi to jedno, hlavně, že je po nich." odpověděla čarodějka a sedla si na zem a dívala se na proudy krve řinoucí se z těl. Dívka k nim neváhajíc přešla a vysála zbytky krve, která v tělech ještě zbyla. Nakonec z nich zůstaly jen dvě roztrhané a vysušené mrtvoly. Prsty si otřela krev ze rtů a brady a narovnala se.
,,Takže Eina? Líbíš se mi." řekla najednou.

♦ ♦ ♦

,,Rave? Čti." pobídla černovlasého muže Ria, když mu podala noviny.
,,Další vraždy. Těla roztrhaná a vysátá do poslední kapky. Náš vrah ze Spícího lesa se vážně činí." zamumlala a usrkla ze svého hrnku kafe.
,,Docela se liší. Oběti předtím byly zpravidla jen vysáté, sem tam ňáká uražená hlava,... tohle je na našeho upíra moc brutální." namítl.
,,Myslíš, že to udělal někdo jinej? Je to možný, v rodině Wardů je čaroděj, který tu po našem odchodu killil nejen upíry..."

♦ ♦ ♦

,,Ewilan? Co po mně chce vlkodlak?" zeptal se a stiskl Nixiinu dlaň. Pokrčila rameny a usmála se.
,,Jen mě zajímalo, jestli můžeš komunikovat s mrtvými, když jsi necromancer. Máme tu vraha a spousty obětí. Myslela jsem, že by ti mohli ti lidé říct, kdo je zabil." vyslovila svou myšlenku a nabrala si pořádnou lžíci zmrzliny. Často je potkávala v kavárně, tentokrát necromancery ale vyhledala. Bezradně zakroutil hlavou.
,,Myslela? Takhle to ale nechodí. Kdyby to šlo, nemyslíš, že bych to už udělal?" opáčil otázkami. Ewilan se po jeho nepříjemné odpovědi zatvářila naštvaně.
,,Promiň, že se o lidi zajímám a nechci, aby jich ve Spícím lese polovinu povraždil nějakej šílenec." zavrčela, vstala a šla pryč.

♦ ♦ ♦

,,Tak jsi se vrátil, Arte?" ozvalo se pod jedním stromem v parku. Byla tma, ale neměl potíž vidět ve tmě. Viděl tam Zefa. Vzdychl a sednul si vedle něj.
,,Věci se dávají do pohybu. Očekává se od nás, že se sem všichni vrátíme."
,,Oni se tu ale též brzy objeví." namítl Zef. ,,Jste s Alainem v pořádku?" veděl, že by se neměl ptát, na to byl ale moc zvědavý. Arcitovi oči se na moment modře zableskly.
,,Větší strach, než o naše složité bratrské pouto si měl doufám o něj. Hlídal jsi ho, jak jsem tě prosil?" opáčil otázkou a díval se nahoru na hvězdy.
,,Střežil jako oko v hlavě." odvětil Zef a poposedl si. Z tvrdého a hrbolatého kmene už ho začínaly bolet záda.
,,Už nic necítím, ale on je člověk. Babča Mes taky. Nesmí se jim stát, rozumíš?"


Vzkazy: co se odpovědi na otázku z prvního dílu, nelíbila se mi ani jedna, ale... vyřešila jsem to dvojitým věnováním na jeden díl. :D Prostě znáte mě, u mě není možný, aby tam byli upíři s modrýma očima. :D (Ach ty moje pokusy o alegorii) :DD

Otázka pro všechny: napadá tě, jak velkou roli bude v příběhu hrát černovlasá vražedkyně?
Odměna: odstavec v příštím díle (ostatní tam nebudou)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ewilan Ewilan | Web | 25. listopadu 2012 v 18:11 | Reagovat

njn, nevadí xDD buď bude až do konce a tam jí někdo porazí(nebo ona vyhraje, případně se může přidat k dobru), nebo jí zabijou někde na začátku, ale spíš bude delší dobu xD ale bude to jako obvykle špatně xD

2 Rena Stirk -> Ria. Rena Stirk -> Ria. | Web | 25. listopadu 2012 v 18:54 | Reagovat

Pokud tím myslíš tu čarodějku... tak je to prostě nějaká typka.. a pokud tu vampajrku... to bude určitě Areli :DDD

3 Zef Zef | 25. listopadu 2012 v 21:15 | Reagovat

řekl bych že poměrně velkou :D jenom ještě nevím na čí straně stojí a teky mám vtom odstavci trochu zmatek ptáš sa na tu stou kledbou ?  pokud ano tak to bude něco vělkýho :D

4 Zef Zef | 26. listopadu 2012 v 17:16 | Reagovat

dobře takže po včerejšku vím že se ptáš na tu druhou ale v odpovědi zůstává slovo velkou je úplně jasný že je to ta vražedkyně o který čte Ria v novinách a řekl byych že pár lidí tam ještě zabije.
Nejspíš nebude tak uplně na naší straně a je to to samý stvoření co Art modrý vočička :D svítí to bez baterky :D a bude to něco divnýho :D :-D

5 Rena Stirk -> Ria. Rena Stirk -> Ria. | Web | 27. listopadu 2012 v 7:32 | Reagovat

Dej sem další, sakra. :D

6 Duffy Duffy | Web | 27. listopadu 2012 v 10:07 | Reagovat

nemám skype:D mám jenom icq:D tak jestli máš?^^jinak nebudeme zase SB?^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.