Elliott / Loggas / My Sweet Pussycat / Scorpions/
Undercroft Guardians Proxy / My Dragon/

Vše zatím v rekonstrukci. :))

Sf27

21. listopadu 2012 v 22:32 | Akira |  Sleeping Forest


Spící les, kapitola 27. Únos plus omluva


Vstoupila do velké haly. Dřívě, než o sobě dala vědět se rozhlédla, aby se ujistila, že všechny osoby, se kterými chce mluvit, tam jsou. Poté v davu zahlédla Joela. Jejich pohledy se střetly. Po jeho nepříjemném výrazu se ihned odvrátila.
,,Doufám, že víš co děláš." promluvila náhle vedle ní Ewilan. Skoro nadskočila leknutím.
,,Tohle už nedělej." usykla a z jednoho ze stolů si vzala skleničku plnou alkoholu, kterou podle vůně definovala, jako whisky. Okamžitě to do sebe kopla.
,,Ty máš, co říkat.Všichni vlkodlaci a upíři v tomhle domě vás slyšeli. Koukni, támhle na tebe blbě kouká Ria a divně se culí. Opodál jí stojí část mojí smečky. Skoro se bojím zeptat, ale kolik že frajerů je z tebe odvařených a kolika z nich si už dala?" zašeptala. Slyšely, jak Ria, tancující s Ravenem, vyprskla smíchy.
,,Co je to za otázku, Alpho?" zamračila se Elisha, náladu na vtipy teď rozhodně neměla. Ewilan se usmála.
,,Říkej mi Ewilan. Omlouvám se, ale celá ta tvá parta je tvořená teď bez Arlett pouze z chlapské společnosti a každej vypadá, že by za tebe dal život. Jsem si je trochu proklepla, promiň mi." zatvářila se, jako andílek.
,,Informovanost nadevše, že?" usykla Elisha.
,,Byli za mnou ti tvý vlkouši, žádali pomoc od vlkodlaků v lesích Spícího lesa. Proč?" zeptala se najednou.
,,Jo, poslala jsem je. Řekněme, že já a moje rodina si s tím, co se teď děje ve Spícím lese, už nedokáže poradit."
,,Rodina? Myslíš ty kluky?" ujišťovala se.
,,Něco jako ty a tvoje smečka. Taky vás mezi sebou drží zvláštní pouta, ne?" kývla s úsměvem hlavou, když na ní odněkud zamával Chris. ,,Pro jejich dobro jsem ochotná zemřít, tak jako oni za mě." řekla. Ewilan se usmála, pak se ale zarazila a někam jí naznačila pohledem.
,,Ten tvůj upír ti asi něco chce." řekla, pak se zasmála. ,,Možná po letech zase vyznat lásku." Elisha do ní pobaveně drcla.
,,Tenhle humor si nech." zašklebila se a s nevolí šla z ním. Mohlo to být něco důležitého. Proplétala se davem, když ucítila tlak na ruce. Něco ji draplo za paži a tahalo pryč ze shromáždění lidí a různých ras. Koutkem oka viděla, že si Joel všiml, co se děje a snažil se jít za ní, ale kolem něho se najednou sestoupila žena a dvě dívky. Všechny působily jako čarodějky. Chtěla se na útočníka otočit a vrazit mu ruku do těla, ale dal jí přes tvář dlaň a zamumlal něco nějakým neznámým jazykem. Její tělo najednou ochablo. Aniž by si kdokoliv všimnul, dostal se s ní až mimo místnost.
,,Omluvám se, je to pro dobro všech." zašeptal za ní mužský hlas. O chvíli později už jen slyšela čarodějnickou klatbu pronášenou měkkým mužským hlasem, která ji během chvilky přivedla do hlubokého spánku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rena Stirk -> Ria. Rena Stirk -> Ria. | Web | 21. listopadu 2012 v 23:24 | Reagovat

co dál?!:D

2 Ewilan Ewilan | Web | 22. listopadu 2012 v 16:17 | Reagovat

asi tak xD a konečně tam jsem víc xDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.